Історія походження сухофруктів. Де краще купити сухофрукти в Україні?

Відгадайте загадку: висушені фруктові або ягідні плоди (шляхом впливу прямих сонячних променів або промисловим способом), які містять величезну кількість корисних вітамінів і мікроелементів? Правильно, це -  сухофрукти! Сьогодні ми будемо говорити саме про них - обіцяємо, буде дуже цікаво!

Початок історії

Виникнення сухофруктів бере свій початок ще за часів первіснообщинного ладу. Це ті часи, коли чоловіки полювали на тварин, а жінки вручну збирали все те, що можна було приготувати і використати у якості їжі. Цілком закономірно вважати, що саме прекрасна стать стала першовідкривачем сухофруктів. Плоди, котрі висохли під сонцем і впали з дерев, мали хорошу поживну цінність. Хоч даний вид плодів і поступався свіжим фруктам, однак в голодний сезон (взимку) сухофрукти дійсно виручали. Уявіть собі картину: первісна жінка розкладає свіжі фрукти на камінні для їх подальшого висушування. Саме цей момент символізує не лише початок нового виду діяльності, але й зародження харчової промисловості.

Актуалізація і наш час

З плином часу сухофрукти ставали популярними все більше й більше. Ними почали користуватися мореплавці, які брали їх як доповнення до соління м'яса. Також лікарі виписували їх хворим і ослабленим людям. Таким чином їх організм поповнювався новою порцією вітамінів і мікроелементів. Сухофрукти також використовували в якості ліків поряд із цілющими травами.

У Китаї навіть існувала традиція дарувати на весілля посуд, шовк і сухофрукти. Цікаво, що кожен плід мав своє особливе значення. Приміром, груша - це символ нерозлучності, курага - успіху і добробуту, вишня - ніжності у стосунках і турботи одне про одного.

Сьогодні сухофрукти використовують у всьому світі, особливо в північних країнах. Тут люди відчувають велику потребу в біологічно цінних продуктах харчування. Найчастіше сухофрукти вживають у складі сухих сніданків і мюслі. Також їх дуже поживно і корисно вживати вприкуску з чаєм. В кулінарії сухофрукти додають до тіста для випічки і роблять начинку для булочок, тортів і пирогів. Вони надзвичайно корисні, і тому їх  можна знайти практично скрізь!

Замовляємо сухофрукти «по-панськи»

Буває так, що, купуючи сухофрукти на базарі чи в тому ж супермаркеті, ми на 100% не впевнені в їх якості. Далеко не кожен продавець є доброзичливим, і вся представлена ним інформація може виявитися брехнею. Кому ж тоді вірити?

Головна місія інтернет-магазину сухофруктів і горіхів «Пан Горіх» - продавати виключно якісну продукцію і робити це з максимальною віддачею. Ми не женемося за найшвидшим збутом нашого товару, тому що він «залежався», або нам терміново потрібні гроші. До кожного замовлення ми підходимо, не поспішаючи, індивідуально, намагаючись створити вигідні умови для всіх покупців.

У нашому каталозі ви можете зустріти тільки натуральні та екологічно чисті товари. Термін придатності - рівно 1 рік. Для наших майбутніх постійних клієнтів ми підготували безліч подарункових наборів і запаморочливих знижок. Вибирайте бажаний товар і звертайтесь по замовлення до нас. Ми будемо раді обговорити всі умови нашої подальшої співпраці. Чекаємо!