Суміш горіхів і сухофруктів – прекрасне джерело вітамінів при авітамінозі

Для переважної більшості людей вкрай актуальним є споживання сухофруктів та горіхів, оскільки вони містять досить велику кількість поживних речовин, зокрема багаті на мікроелементи та вітаміни. Підтримувати імунітет варто цілий рік, проте особливо актуальним це стає в осінній та весняний період. З приходом весни ми дедалі частіше чуємо такий термін, як «авітаміноз»; основними його проявами є швидка втомлюваність, неуважність, забудькуватість, сонливість – навіть якщо спиш достатню кількість годин.

Гіповітаміноз або авітаміноз означає, що людина протягом тривалого періоду часу недоотримує достатньої кількості одного або ж кількох вітамінів.

Звісно, стан здоров’я кожного залежить власне від способу життя. Якщо людина намагається дотримуватись принципів здорового харчування та демонструє достатній рівень фізичної активності, то можна істотно знизити вплив різних негативних екологічних факторів та погоди.

Сухофрукти є одним із найкращих способів наситити організм корисними мікроелементами, на відміну від вітамінних комплексів, які мають набагато менший відсоток засвоєння. Сухофрукти – це надзвичайно концентроване джерело різноманітних мінералів, вітамінів, які є необхідними для нормального функціонування організму у будь-якому віці.

Якщо ви намагаєтесь прибрати зі свого раціону рафінований цукор та його похідні, тоді рекомендуємо сухофрукти. Кожен із них містить надзвичайно багато клітковини, органічні кислоти, які позитивно впливають на процес травлення та значно покращують обмінні процеси.

Варто вибирати дійсно засушені фрукти, а не зацукровані сухофрукти – цукати, які містять багато додаткових цукрів. Також необхідно знати, що більшість сухофруктів, для того щоб вони якомога довше зберігалися, обробляють спеціальними розчинами, які виготовлено на основі аскорбінованої кислоти, тому потрібно уважно вивчати їх склад та вживати у незначних кількостях.

Найбільш поширеними сухофруктами є:

• чорнослив; містить велику кількість корисних речовин, при виборі варто звернути увагу на забарвлення, бо якщо чорнослив має коричневий колір, це свідчить про неправильну технологію сушіння або ж великий вміст додаткових цукрів;

• родзинки; найбільш вживані сухофрукти. Мінерали, які містяться в них, допомагають організму боротися з вірусами та інфекціями. Вони суттєво стимулюють вироблення еритроцитів;

• курага; джерело магнію, є найкращими ліками від сильних розумових та стресових навантаженнях;

• інжир; корисний для дихальної системи завдяки вмісту натрію, заліза, кальцію та калію;

• фініки; найсолодший із сухофруктів, є хорошим помічником при проблемах із серцево-судинною системою.

Суміш горіхів і сухофруктів ви можете замовити у компанії "Пан Горіх". Ми гарантуємо швидку доставку товарів. Мінімальна сума замовлення становить 500 гривень. Доставку по Україні здійснюємо зручними для вас перевізниками. Чекаємо на замовлення!