Сухофрукти оптом Київ та їх користь у весняний період

Про користь сухофруктів безперечно чули всі. У них міститься багато різних поживних речовин, тому, якби ми робили голосування "Топ-5 найкорисніших продуктів для людського організму", сухофрукти гарантовано посіли б 1-ше місце. На власному досвіді перевірено, що регулярне вживання сухофруктів дасть Вам можливість почуватись здоровим і бадьорим впродовж всього дня.

Всім відомо, що фрукти і овочі у різних формах (свіжі або сушені) – основа дієтичного харчування. Та що ж робити, якщо у весняний період, після холодів зими, такі продукти зовсім не смакують? Це досить звичне явище, адже для того, щоб продати більшу кількість товару, продавці часто для покращення їх зовнішнього вигляду вдаються до різних маніпуляцій. Аби не зіпсувати стан свого здоров'я, на допомогу приходять сухофрукти!

Сухофрукти можна назвати природною і смачною аптечкою, адже це – стовідсотково натуральний продукт, який не містить барвників, консервантів, емульгаторів, нітритів та інших хімічних добавок. По суті, це ті ж фрукти, тільки з меншим вмістом води.

Взяти, наприклад, фініки. Фінік містить величезну кількість вітамінів (Е, Н, В5) та є чудовим енерготоніком, що неймовірно важливо у весняний період, адже саме в цей час багато людей страждають від авітамінозу. Саме фінік стане найкращим помічником у підвищенні працездатності та боротьбі з застудами.

Якщо саме у весняний період Ви бажаєте скинути декілька зайвих кілограмів, то найкраще впоратись з проблемами кишечника допоможе в'ялена груша. Саме вона виведе токсини та важкі метали з організму.

Сушений ананас забезпечить оптимальну роботу ЦНС та високу мозкову активність. Залізо, мідь, калій, кальцій та йод будуть підтримувати правильний склад крові.

Сушена диня у весняний період найкраще підійде вагітним жінкам або жінкам, у яких клімакс. Саме сушена диня може похвалитись фолієвою кислотою, яка так необхідна для жіночого здоров'я! Сухофрукт позитивно впливає на відновлення гормонального балансу, водночас підтягуючи захисні функції організму.

В'ялений персик стане у пригоді не лише у весняний період. Саме цей продукт використовується як профілактичний засіб проти ракових захворювань. Доведено, що ці плоди добре впливають на роботу серця та нервової системи.

Систематично вживаючи сухофрукти, не варто забувати про почуття міри та можливі індивідуальні реакції організму на кожен із вищезазначених продуктів. Через високий вміст глюкози з обережністю необхідно ставитись до сухофруктів людям, які хворі на цукровий діабет. А людям з підвищеною вагою краще обмежити споживання сухофоуктів до 30-40 г на день.

Придбати всі вищеперераховані сухофрукти оптом Київ Ви можете у нашій компанії! Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у каталозі. Сума мінімального замовлення становить 500 грн. Доставка здійснюється в будь-яку точку України зручним для клієнта способом.