Горішки та горіхові суміші до пива – перекус, який підійде для всіх людей!

Люди по-різному люблять проводити вільний час. Хтось віддає перевагу активному часопроведенню, а дехто не уявляє вихідного дня без телевізора. Такі два хобі кардинально відрізняються один від одного, проте є одна спільна риса, яка може їх об'єднати, і це – їжа! Ми впевнені, що наступний продукт сподобається всім людям, адже він має корисні властивості та здатен покращувати стан здоров'я, якщо його споживати в міру.

Горішки та горіхові суміші до пива – задоволення, поєднане із користю для здоров'я. Горіхи є неймовірно корисним перекусом для людей, які ведуть активний спосіб життя, адже саме вони є дуже ситними і тамують голод за лічені хвилини. Також горіхові суміші до пива зроблять вечірній перегляд телевізора ще приємнішим та комфортнішим. На відміну від чіпсів, від горішків навіть не доведеться витирати руки, адже вони не містять приправ та підсилювачів смаку.

Горіхи за своєю природою є захисним засобом від розвитку атеросклерозу, розсіяного склерозу і алергії. Вони також беруть участь у кровотворенні та нормалізації згортання крові. Горіх володіє антиканцерогенними властивостями та знижує ризик виникнення онкологічних захворювань.

Білок, що міститься в горіхах, засвоюється краще і швидше в поєднанні з рослинними або молочними білками, тому є сенс додавати кеш’ю в різні страви. Саме це є причиною придбання людьми горішків не окремо, а в сумішах. Насправді ж багато людей використовують горіхи як перекус на роботі, навчанні або просто вдома. Ми впевнені, що це дарує їм багато енергії і бадьорості. Горіхові суміші з пивом для когось вже давним-давно стали традицією недільними вечорами, адже вони добре тамують голод та роблять відпочинок з улюбленим напоєм ще яскравішим. А наша компанія Вам в цьому допоможе!

Крім горішків та сумішей до пива, наша компанія реалізує безліч інших товарів, як-от сухофрукти, снеки та східні солодощі. Мінімальна сума замовлення становить 500 гривень. Оплатити замовлення Ви можете готівкою за умови самовивозу, доставки кур'єром, доступна також передоплата на картку «ПриватБанку» або ж післяплата на «Новій Пошті».

Обробка замовлень виконується з 9 години ранку до 18 години вечора. Товари ми відправляємо в день замовлення, якщо воно сформовано до 10 години ранку, або ж на наступний день, якщо замовлення сформовано після 10 години. Самовивозом замовлення можна забрати з 10:00 до 17:00.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, фасування та умов доставки. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!