Застосування сухофруктів в нашій в країні має давні традиції. Сушений виноград (родзинки) чи абрикос (курага) можна вважати мало не повсякденним раціоном. Правда, таке споживання не завжди було настільки масовим. Колись родзинки та курага вважалися чимось на кшталт десерту. Зазвичай їх застосовували під час свят при приготуванні різних солодощів та випічок.

Завдяки сучасним технологіям виробництва сухофруктів, ціна на них стала більш доступною для середніх верств населення, і, природно, різко зросло вживання їх в їжу. Сушка - кращий спосіб зберегти максимальну кількість цінних поживних речовин, мінералів та вітамінів. Родзинки, курага, інжир, фініки, чорнослив, сушена вишня та інше - незамінний компонент збалансованого повноцінного харчування тих, хто уважно ставиться до свого здоров'я, вони використовуються як для приготування різних страв, так і в якості десерту.

Крім того, сухофрукти є натуральними компонентами, які широко використовуються в харчових виробництвах. Подрібнені цукати і сухофрукти часто додають у йогурти, морозиво, солодкі сирки, мюслі, каші швидкого приготування, а також використовують у хлібопекарському та кондитерському виробництві. Ось чому навіть маленькі кондитерські фабрики завжди купують сухофрукти оптом.

Оптові поставки сухофруктів на підприємства харчової промисловості, кондитерські підприємства та в роздрібні мережі пропонує в Україні ТОВ «Пан Горіх». Постійний асортимент фірми - це родзинки, курага, чорнослив, інжир та фініки. Це натуральні, екологічно чисті продукти без смакових добавок, цукру та барвників, виготовлені за сучасними технологіями із збереженням цінних властивостей натуральних свіжих фруктів.

Доставка сухофруктів оптом по всій Україні здійснюється різними транспортними службами. Вигідні умови співпраці та високоякісний продукт - працівники ТОВ «Пан Горіх» роблять все для того, щоб купити сухофрукти оптом було вигідно та зручно для вас!

Купити якісні сухофрукти оптом Ви можете безпосередньо тут, на цьому сайті: