Горіхи - не лише смачні ласощі. Це унікальний продукт, подарований нам природою, який є багатим джерелом білків, вітамінів і мінералів - в горіхах їх в 2-3 рази більше, ніж у багатьох інших харчових продуктах. А ще горіхи справедливо називають консервами, створеними самою матінкою-природою.

Природа створила продукти тривалого зберігання ще задовго до того, як людина освоїла консервування. Горіхова шкаралупа надійно захищає ядро від руйнівного впливу повітря та світла. Як тільки горіхи залишаються без шкірки, починається процес руйнування вітамінів. Тому краще купувати горіхи неочищені. Причому поживний склад ядер змінюється протягом того часу, як вони висихають. Ядра горіхів втрачають вологу, за рахунок чого збільшується концентрація поживних речовин.

Напевно, складно зустріти людину, яка б не любила горіхи. Будь то волоський горіх, фундук, арахіс, горіх мигдаль, бразильські горіхи, кеш’ю або фісташки - іноді просто неможливо спокійно пройти повз вітрину магазину з таким апетитним товаром. Так і хочеться купити горіхи оптом, причому всі одразу. І побільше...

Існує декілька причин для того, щоб купити горіхи оптом:


- ви можете продавати їх у своїй торговельній точці або в магазині,
- можна використовувати горіхи в якості десерту або закуски, або як компоненти страв в закладах громадського харчування,
- в асортименті готелів, туристичних баз та інших подібних закладів горіхи також не будуть зайвими,
- цей чудовий продукт використовується на будь-якому кондитерському виробництві.

Одним з провідних оптових постачальників горіхів на ринок України є ТОВ «Пан Горіх». Компанія пропонує вам купити свіжі, смачні та якісні горіхи оптом за доступними цінами.

В асортименті компанії представлені горіхи з різних країн, серед яких: Китай, Індія, США, Бразилія, Австралія, Іран, Болівія, Україна, Росія, Узбекистан та інші. Перш ніж потрапити до оптових покупців, всі горіхи проходять сувору перевірку якості, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Прямі оптові поставки горіхів від провідних світових виробників надають вам чудову можливість збільшити ваші доходи за рахунок економії на посередниках, а також бути впевненими, що ви зможете запропонувати своїм покупцям якісний продукт за доступною ціною. Ви купуєте високоякісні горіхи оптом недорого!

Компанія «Пан Горіх» постачає на ринок України широкий асортимент продукції - мигдаль, фісташки, арахіс, фундук, волоський горіх, кешью та інші горіхи оптом. Нагадуємо, що мінімальне замовлення має становити 5 кг.

Тепер ви точно знаєте, де купити горіхи оптом!